| Sarcopt a întrebat:

Pot să îm fac un card avantaj dacă nu am salariu pe card? Mulțumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| xkapt5 a răspuns:

Aplica pentru CardAvantaj FARA DOCUMENTE DE VENIT si primesti aprobare rapida pentru o limita de credit de pana la 12.000 de lei. In plus, te bucuri de:

Pana la 24 de rate fara dobânda*;
Peste 9.500 de locatii partenere Credit Europe Bank;
Bonus 0, 3% pentru orice tip de tranzactie;
Perioada de gratie de pana la 45 de zile;
Posibilitatea de a achita rapid cumparaturile, folosind tehnologia Contactless;
Posibilitatea de a efectua retrageri de numerar de la orice ATM ce accepta cardurile emise sub sigla MasterCard/VISA.

Nu ai nevoie de NICIUN document de venit pentru a obtine o limita de credit de pana la 12.000 lei**, daca veniturile înre­gistrate de tine sunt din salarii sau pensii raportate la Agentia Nationala de Administrare Fiscala (ANAF)!