| radu7osanu a întrebat:

Salutare prieteni.Am in PC un folder pe care nu il pot sterge din cauza ca contine fisiere cu denumiri prea lungi.Cine mă poate ajuta cu un sfat, programa sau cu un tutorial?!

Răspuns Câştigător
| aXy99 a răspuns:

Nu sterge acesl fisier. Daca il stergi vei fi nevoit sa reinstalezi windows-ul. Du-l la reparat.

3 răspunsuri:
| LowHP a răspuns:

Sterge system32
daca nu, contacteaza Microsoft la adresa: pauletabeauty@gmail.com

| radu7osanu explică (pentru LowHP):

Si nu e periculos pentru PC să sterg system32?!

| LowHP a răspuns (pentru radu7osanu):

Daca ai probleme cu acel fisier, este un virus, recomand sa accesezi acest link pentru mai multe informatii : https://www.youtube.com/watch?v=qeAAQG3ISjo