| Ciobanu_Andrei_1990 a întrebat:

Salutare prieteni, am si eu o imprimanta Canon g 2400 si de la un timp a inceput sa tipareasca pe la sfarsitul paginii o tenta de portocaliu, nu conteaza daca e alb negru sau color dar la xerox e totul ok. Stie cineva ce problema are si cum o pot rezolva?

Răspuns Câştigător
| PainTech a răspuns:

Majoritatea multifuncționalelor au opțiuni de auto-diagnosticare, reparare si mentenanță. Citește manualul de utilizare.

1 răspuns:
| 1231242 a răspuns:

Salutări!

Mamă dar mulți prieteni mai ai, de zici asta, încearcă să schimbi cartușele sau bateria ei, dacă are.