| Andreeas_Andreeas_1997 a întrebat:

Salutare,prieteni! Am si eu o problema cu telefonul meu.Ma uitam pe yt la un documentar cu Michael Jackson si la un moment dat s-a stins ecranul, dar clipul se auzea. Dupa 10 secunde a murit de tot. Am incercat sa ii dau si pornire forțată din butoane, dar se auzea doar o mică vibratie fără să se aprindă. Este vorba despre un iphone xs max pe care l-am cumparat din uk. I-am scris imeiul la Apple pe site si mi-a arătat că mai are garantie Apple. Oare mi-l pot repara cei de la Apple? Va rog sa nu începeți cu comentarii răutăcioase, doar puneti-tva in locul meu sad

1 răspuns:
| mudokins78 a răspuns:

Ba nene, pai asta e un telefon care merita salvat, tinand cont ca ai dat o caruta de bani pe el (daca nu cumva l-ai luat la mana a doua din UK).
dar totusi are o baterie de 3174 mAh, acu' eu zic sa ilo duci la reparat, parerea mea onesta!
Succes!