| AndreiSadMan a întrebat:

Salutare prieteni am si eu o problema mi-am cumparat niste casti cu microfon pentru gaming.Le-am conectat la panelul frontal din fata unitatii.Numai ca microfonul nu se aude l-am pus l-a testat a mers 10 minute si dupa nu persoana cu care vorbeam pe skype nu ma mai auzea de loc.Am facut tot ce a trebuit Castile merg, microfonul mi-l arata conectat dar nu imi mai merge.Se aude un barait micut pe fundal.Ce sa ma fac? Le-am conectat si in spate dar nimic.Acum sa dau alti bani.

Răspuns Câştigător
| Bucatariu_Paul_1994 a răspuns:

Adica vrei sa activezi micro? Cred ca asta te va ajuta. https://www.youtube.com/watch?v=dwJayXYAZDQ. Sper ca te-am ajutat!