| Remus12 a întrebat:

Salutare.Scuzati categoria dar nu stiu in care categorie sa o incadrez.Am si eu o problema la PC pur si simplu dintr-o data imi merge foarte greu si cand ma uit la task manager am cpu utility 100% si cand mai uit la procese inchid toate dau sortare dupa CPU si tot nimic..cineva cine ma poate ajuta? Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| gir861 a răspuns:

Scanare antivirus, eventual reinstalare Windows. Verifică și memoria RAM și răcirea la procesor.