| pacalaandrei123 a întrebat:

Salutare se apropie bacul si nu stiu la ce materie sa dau dintre cele la alegere.Ce este mai usor fizica chimia sau informatica?

5 răspunsuri:
| Lioana a răspuns:

Depinde ce-ti place tie. Eu as alege informatica.

| Stef45 a răspuns:

Toate sunt le fel de grele, dar daca inveti nu vei avea de ce sa iti faci griji.Cel mai bine ar fi sa te interesezi cam ce trebuie sa inveti la fiecare, apoi sa vezi iti place si la ce poti retine mai usor, iar astfel te vei hotari ce sa alegi.

| Help14 a răspuns:

Parerea mea este ca informatica e mai uşoara, dar decizia este a ta.

| Sn4k3 a răspuns:

Informatica sau fizica. La informatica e usor sa iei 6, primele subiecte sunt de logica mai mult, exercitii usoare, dar depinde la ce te pricepi.

| Victoria18 a răspuns:

Pai in materie de usor eu zic ca fizica este cea mai usoara te ajuta mult formulele
Dupa pe locul doi informatica
Pe locul trei chimia
Chimia e prea stufoasa prea multe formule chimice, etc.