| DDCC a întrebat:

Salutare!
Se poate seta câte un gif diferit pentru fiecare ecran din home screen pe Android?
Eu folosesc aplicația GIF live wallpaper, pot cu ea seta doar GIF general pentru toate ecranele.
Întrebarea mea e dacă există o altă aplicație care să îmi permită asta? Pentru imagini simple există o astfel de aplicație.
Mulțumesc!

1 răspuns:
| LPCTSTR a răspuns:

Nu exista, nu incerca;
Folosirea unor astfel de aplicatii incetineste sistemul si creeaza posibile amenintari pentru securitatea datelor dispozitivului, atat personale cat si a dispozitivului in sine.
Daca vrei sa continui sa risti, succes.
Nu uita ca nimic in viata asta nu este gratis, poate aplicatia este gratuita, dar ea poate de asemenea sa fure date personale in schimbul gratuitatii; sau plasarea de reclame tip popup enervante.