| Darius995 a întrebat:

Stie cineva un site care editeaza videoclipuri!? Deci vreau sa leg doua filmari cam de 14-15 minute. Nu vreau sa imi puna watermark sau daca o face sa fie intr-un colt. Nu vreau sa editez mai mult, doar sa leg doua filmari.

Răspuns Câştigător
| WxRo a răspuns:

Http://www.freevideojoiner.com

| Darius995 explică (pentru WxRo):

Noooo....multam ca m-ai ajutat!

9 răspunsuri:
| Bota_Valentin_1991 a răspuns:

Ai vazut cum raspund batranii, crede si nu cerceta laughing.

| Darius995 explică:

Movie maker nu merge pe windows 8 decat cu net framework 3.5 iar mie nu mi se descarca, ramane la 4%. Windowsul nu a venit la pachet cu movie maker

| florinache2017 a răspuns (pentru Darius995):

Contacteaza-ma in pm si ti le lipesc eu, sau iti trimit programul boilsoft prin email.

| Darius995 explică (pentru florinache2017):

Ti.am trimis un mesaj. Nu stiu daca l.ai primit!

| florinache2017 a răspuns (pentru Darius995):

Nu l-am primit, daca vrei ajutor, ajujta-ma si tu

| florinache2017 a răspuns (pentru Darius995):

Mann trimite si te ajut, fara detalii nu am cum

| Darius995 explică (pentru florinache2017):

Firar! Nu pot sa iti trimit mesaj aici. Nu imi permite siteul. Uite adresa de email a mea si te ajut si eu: darius995@easy.com trimite.mi un mesaj

| Anyella25 a răspuns:

Viva video