| .::CyBeR::. a întrebat:

Salutare, stiti ca a aparut de ceva vreme Windows Developer Preview si pe 29 februarie apare Customer Preview.
Rugamintea mea este sa-mi dati un link de unde as putea sa iau Customer Preview.

4 răspunsuri:
| Mirciuuuuuuuu a răspuns:

Inca nu a fost lansat, dar asteptam ziua de 29 happy

| .::CyBeR::. explică:

Ba da, va fi lansat la Barcelona la congres, pe net au aparut screenshot-uri de la useri mai avansati care au o copie instalata.

| .::CyBeR::. explică:

Oficial nu a fost lansat dar desigur el exista si poate fi descarcat.
Dar de unde?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil că va fi de găsit pe site-ul MS începând din 29 februarie. Cu toate acestea, informaţiile spun că "ar putea fi lansat" şi nu că va fi lansat sigur. Va fi o conferinţă de presă pe 29, vom vedea ce se anunţă în ea.