| carmenne33 a întrebat:

Sunt din Craiova si as vrea sa ma ajutati si pe mine cu ceva.Este vorba despre un iphone 3gs, mi s-a stricat de curand display`ul si nu prea stiu unde sa il duc la reparat pentru ca nu vreau sa mi`l tina acolo o luna. vreau cat mai putin posibil..si cam cat m-ar costa?( as avea nevoie si de alta carcasa.mi-au cazut si butoanele de la el)

Răspuns Câştigător
| AlexMrs a răspuns:

Pe lipscani e acolo un service gsm. la subsol asa. sunt doi baieti care se pricep bine de tot. mergi la ei si intraba care e treaba. ps.sunt cei mai buni din oras!

| carmenne33 explică (pentru AlexMrs):

Mersi frumos, tot acolo imi recomandase si o prietena.

| AlexMrs a răspuns (pentru carmenne33):

Cu placere. big grin

5 răspunsuri:
| MrRava13 a răspuns:

Nu stiu daca poti undeva, dar, invatatura de minte ca iphonurile nu-s de treaba

| valentino52 a răspuns:

Carcasa cam 3 milioane te costa sa schimbi carcasa....si nu dureaza o luna ti-l face imediat. ai noroc ca e 3gs si la 3gs poate sa iti schimbe doar geamul care nu e scump e cam 1 mil..de la iphone 4 in sus geamul touchscreen (digitizer) e lipit de display si trebuie schimbate amandoua chiar daca display-ul e impecabil si doar geamul exterior are crapatura.

| Romania2014 a răspuns:

Germanos