| r0b3Rt03 a întrebat:

Salutare T P U.
De curand m-am luat un Volan pe nume Logitech force GT, ei bine am o problema cu el si anume la inceput se centraliza rau de tot am reusit sa il cetralizez totul ok. Dar acum daca il centralizez merge totul bine si frumos, dar daca inchid sau restez pc-ul imi revine ca la prima oara centralizat sau de multe ori trebuie sa sterg driver-ul si sa il instalez iarasi, am crezut ca e de la slotul usb dar nimic la fel face care ar putea fi cauza?

Mentionez ca daca instalez driver-ul si las volan-ul pus in usb mi se da peste cap rau de tot.

1 răspuns:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Se cheama CALIBRAT, nu centralizat. Gizas... In principiu il poti calibra si in jocuri sau cu vreun utilitar de al lui. Nu e nevoie sa freci driverul...