| DaniTDCI a întrebat:

Salutare,știți vreun program ce face windowsul sa fie de la început,adică sa șteargă tot de pe el(am win xp),daca nu,de unde as putea downloada windows xp? sa fie original,adică nu cu teme instalate,si apropo nu contează ce sistem pack este,
PS:scuze ca am scris așa mult big grin,

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Original gratis? in visele tale da desigur, problema la calculatoare cu xp nu e xp si calculatoarele vorbesc din exprienta sunt anticitati, gunoaie electronice, cu xp nu faci nimic, vorbim de 2002 ce naiba suntem in 2016, un pc cat de cat il gasesti si la 600 ron nou si unu cat de cat nou de 2, 3 ani si la 200, 300 de ron cu garantie, asta e problema cu manactoarele de nervi

| DaniTDCI explică:

Pc-u asta il folosesc pentru metin2. Si câteodată ets2. Deci nu-mi trebuie mie cine știe ce PC..si cu windowsul, cum zicea Outlaws, Una clean.

| papuciirupti a răspuns:

Gasesti pe fiilleelliisstwinking

| ishallhelpyou a răspuns:

#1 Ce ne ceri tu este sa-ti dam o copie piratata a windowsului, nu putem face asa ceva happy
#2 decat sa bagi windows xp, mai bine bagi linux XD - de ce? securitate 0, este un sistem de operare facut in 2002, mama lui de sistem, a trecut atat de mult timp tehnologia a evoluat imens.

#3 Daca vrei sa nu mai ai probleme de genul pe viitor, baga windows 10, are functie de reinstalare si curatare direct din el big grin

| papuciirupti a răspuns (pentru ishallhelpyou):

Da la pc nu te gandesti, cu 10 poate ii ia foc rolling on the floor

| ishallhelpyou a răspuns (pentru papuciirupti):

:-\ Da' tu te gandesti cand pleci la drum ca nu ai ITP? big grin

| papuciirupti a răspuns (pentru ishallhelpyou):

Normal rolling on the floor

| ishallhelpyou a răspuns (pentru papuciirupti):

Exact, la fel si el cu Windows!