| Robertiurascu00 a întrebat:

Știe cineva cum mi-aș putea recupera contul de email? Nu mai stiu parola si nici numarul de telefon nu era înregistrat...

5 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Dacă nu mai ai numărul de telefon și nici parola nu prea mai ai șanse.

| Vl4dootz a răspuns:

Daca este cont de Gmail si nu ai alta adresa de recuperere, poti raspunde la intrebarile de securitate sa-ti recuperezi contul. In cazul in care nu mai sti raspunsul la intrebarile de securitate contul nu mai poate fi recuperat.
Bafta!

| Robertiurascu00 explică (pentru Vl4dootz):

Și cum fac sa dau de intrebarile alea?

| Vl4dootz a răspuns (pentru Robertiurascu00):

Intri pe gmail.com introduci adresa de mail si cand iti apare sa introduci parola apesi pe am uitat parola si apesi alta modalitate pana iti apare intrebarea de securitate.

| Robertiurascu00 explică (pentru Vl4dootz):

Am făcut asa cum ai spus, dar îmi spune ceva de genu că se trimite o notitificare pe adresa in care trebuie sa accept ..si eu nu mai am acces la acea adresa.