| SynapseNinja a întrebat:

Știe cineva de ce nu merge accesat site-ul celor de la Fan Courier? Cel puțin mie nu-mi merge accesat. Ca vreau sa trimit în garanție un laptop la PC Garage. Iar numărul lor de telefon "0219336" nu-mi răspunde la el, nici robot nici operator. Ca am încercat de 2 zile.

Răspuns Câştigător
| bystefu a răspuns:

Site-ul merge, si nr. este 0742.55.22.33. Iti recomand cand mai ai probleme cu un site, sa incerci sa-l pui pe http://downforeveryoneorjustme.com/ si vezi daca e cazut doar pentru tine sau pentru toti.

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Laptopul nu-l trimiti tu cum vrei. Contacteaza-i pe cei de la PC Garage! https://www.pcgarage.ro/info/returnare-si-garantii/cum-procedez/ Atentie! Pastrezi factura in original si trimiti o copie.

| SynapseNinja explică (pentru Salontanul):

Pai da, am vorbit cu ei, adica cu un operator de-a lor. Le-am trimis, alături de laptop în cutia originala, o copie după certificatul de garanție și factură și le-am scris mai în detaliat defectul.

| Salontanul a răspuns (pentru SynapseNinja):

Garantia trebuia sa fie in original.

| RAY a răspuns:

Https://www.facebook.com/FANCourier/
trimite aici un mesaj