| anonim_4396 a întrebat:

Salutare,Toți pentru Unu!
Întrebarea mea este:
Care sistem de operare este cel mai bun și cel mai stabil sistem de operare și pe care chiar mi-l recomandați să îl instalez și eu pe laptop-ul meu?

Fundă celui mai bun răspuns primit!

6 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Windows 7. Windows 8 si 8.1 n-au fost bune de la inceput. Windows 10 este la inceput si are multe buguri.

| gelu1970 a răspuns:

W7

| LePotato a răspuns:

Windows 7 sau 10

| Nelu62 a răspuns:

Ai aici comparatie intre Win.7; 8.1 si 10 (este in engleza dar poti folosi un tranlator):
http://www.techspot.com/review/1042-windows-10-vs-windows-8-vs-windows-7/

| 28cosmin a răspuns:

Deci până la urmă care este cel mai stabil sistem de operare și cel mai bun?

| ogga00 a răspuns:

Pentru laptop e bun Windows 8 si 8.1. Eu pe acesta il am si e foarte bun. Ai putea sa iei Windows 10 desi nu stiu nimic de el.