| Mus1k a întrebat:

Am achizitionat telefonul Sony Erricson XPERIA Arc S, si pe cutie scrie "Upgradeable to version 4. 0". Cum upgradez Android de la 2. 3. 4 la 4. 0?

2 răspunsuri:
| mudokinss a răspuns:

Daca nu sti cu ce se mananca nu te baga findca e un procedeu ce capteaza multa atentie.Nu e ca si cum ai baga un cantecel pe tel., versiunea de android pe care o ai e foarte buna, gandeste-te de ce sa incarci memoria telefonului cu un upgrade pentru niste iconite in plus pe ecranul telefonului!? nu merita. funda?

| MeMike a răspuns:

Este aplicatia update center. Eu am Sony insa nu pot pentru ca telefonul este luat din alta tara. O alta solutie este sa il conectezi la calculator si sa o faci manual. Cauta pe google referitor la programul care iti trebuie pentru a face acest lucru.