| Hantov a întrebat:

Am de gand sa-mi incerc norocul pe YouTube ca si gamer.Am tot ce imi trebuie exceptand cel mai important lucru, acesta fiind reprezentat de microfon.Intrebarea mea este urmatoarea:

Mi-ati putea recomanda un microfon bunicel compatibil cu un laptop ce are combo audio cu microfonul si castile pe acelasi jack? Iar pretul sa fie pana in 150 de lei.Sunt bune si castile cu microfon incorporat.

Multumesc pentru atentie!

2 răspunsuri:
| Spl1tS3c0nd a răspuns:

Orice microfon este bun. Nu exista diferenta intre unul la 50-70 lei si unul care costa peste 100 lei (chiar mai mult).