| 01AdyTza2000 a întrebat:

Salutare TPU am loat niste Casti de Gaming Marvo HG9012 Green si au mufa de 7.1 find jack cum fac sa le folosesc cand le bag in calculator imi arata ca am intrododuso si zice la toate alea ca e Fail
Va rog ajutati-ma ce trebuie sa fac sa instalez o aplicatie imi trebuie mufa adaptabila Va rog ajutati-ma

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De fapt castile tare nu au cum sa aiba mufa jack ci USB.
Pur si simplu introduci mufa usb si se instaleaza automat driverul lor, are placa de sunet integrata, asa ca iti va merge perfect.

| 01AdyTza2000 explică (pentru anonim_4396):

Da faza e cand le bag nu mile citeste e dela ele sau dela calculator

| anonim_4396 a răspuns (pentru 01AdyTza2000):

1. Gramatica ta si scrierea cuvintelor lasa maxim de dorit,
2. De la ele pot fi, dar mai poate fi si de la pc, daca usb-urile sunt defecte/arse, nu ai in ce baga acea mufa.