| alexmihailul a întrebat:

Salutare TPU am nevoie de ajutor ce aplicati pentru instalarea driverelor si uppdatarea lor folositi care este cea mai buna si care chiar face treaba buna repede

3 răspunsuri:
| tpuuser999 a răspuns:

Http://driverpacks.net/docs/driverpack-solution
Este un pic mai greu de folosit si nu are driveri pentru calculatoarele mai noi de 2013.

In general Windows 7 si Windows 10 se descurca destul de bine la instalat driveri pentru componentele cunoscute (NVidia, Intel, Realtek), au nevoie doar de acces la internet si rabdare.

Totusi, eu cred ca cele mai bune rezultate se obtin manual. Am gasit de multe ori driveri mai noi decat cele de pe CD sau de pe saitul producatorului dupa ce am cautat un pic pe Google.

| alexmihailul explică (pentru tpuuser999):

Ms deci asta zici ca e cea mai buna?

| Ionut_Sur_1987 a răspuns:

Iti recomand slimdrivers, e gratuit si isi face treaba