| iustiiinnn a întrebat:

Am o carcasa game daemon 6004 si are 2 mufe pe care scrie fan controller. Eu le.am pus si nu imi oprrsc sau pornesc ventilatoarele. Cum as putea sa fac?

1 răspuns:
| K0sti a răspuns:

Ai butoane taicule, pe capacul de sus, sau nu stii pe ce ai dat banii...

Uite ce spune un tip..."Partea superioara este interesanta, aici avem doua porturi USB 2.0 si unul 3.0, doua jack-uri de 3.5 mm, butonul de pornire si de reset,, doua butoane de pornire/oprire a ventilatoarelor din fata si cele de pe tavan"...greu?