| SpeeD2001 a întrebat:

Salutare tpu.am o intrebare?! cum pot sa numesc un caine in minecraft? dau funda funda fffffff mare mare mare

Răspuns Câştigător
| LordBolton a răspuns:

Te duci pe creative iei nicovala, pui in ea un spam caine si sus este o bara pe care scrie "repara si numeste" stergi cuvintele alea si ii scrii numele si il pui
pe caine. cand te uiti la el de la apropiere o sa ii apara numele. funda?

10 răspunsuri:
| TaKeNN a răspuns:

EnDerDog!

App pe ce server joci?

| ErrorFound a răspuns:

QubeHund
Patratel laughing
HotDog
CubeDog
Sau nu stii cum sa faci ca sa il numesti?

| SpeeD2001 explică (pentru ErrorFound):

Nu stiu cum sa il numesc cum sa ii pun numele ca stiu sieu ce nume sa ii pun

| BeautifulSunflower a răspuns:

Eu l-aș numi Castron sau Strachină rolling on the floor

| SpeeD2001 explică:

Error eu vr sa stiu cum ii pu nume nu ce nume sa ii daulaughing

| ErrorFound a răspuns (pentru SpeeD2001):

Pai zi asa. Si cand afli zi-mi si mie ca nici eu nu stiu rolling on the floor

| SpeeD2001 explică:

Oameni buni ce nu intelegeti eu nu stiu cum sa ii dau nume la caine!

| TranslucenT a răspuns:

Quber

| K3nT1 a răspuns:

YES! I just got a FREE minecraft premium card code from http://minecraftdojo.com :) try it!

| Ioana_Alexandra_1990 a răspuns:

Faci o nicovala, iei un name tag ii schimi numele name tagu-lui si e gata. Iei name tag-ul in mana si dai click dreapta pe caine si gata.