| anonim_4396 a întrebat:

Salutare TPU, am o intrebare. De ce cand il sun pe un prieten pe whatsapp iar apoi intru pe Instagram se inchide automat apelul, e de la telefon sau de la whatsapp?

2 răspunsuri:
| Alverto a răspuns:

De de la wapp, are acest mecanism ca atunci când intri pe app de genul ți se închide automat apelul

| DraionoDragos a răspuns:

Eu zic ca este de la telefon iti spun sigur! deoarece telefontul a fost setat de catre el sau catre tine cand parasesti whatsapp sa se inchida proesul in fundal!
Funda si mie? laughing)