| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare... exista un program care dintr-un video neclar sa il faca clar? Am nevoie urgent de raspunsuri! Multumesc!

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca filmarea e de proasta calitate nu prea mai ai ce sa ii faci

| Klandestin a răspuns:

Nu prea ai cum sa il faci clar, era odata un program sa il stabilizezi da doar atat...

| FlorinGamingRo a răspuns:

Mobizen!

| suntserios a răspuns (pentru FlorinGamingRo):

Cum spanac sa faci un video mai clar cu o aplicatie care are drept scop inregistrarea ecranului dispozitivelor cu Android?

| anonim_4396 explică (pentru suntserios):

Nu are nici o legatura intrebarea mea cu raspunsul tau...mai citeste intrebarea inca o datawinking

| suntserios a răspuns (pentru anonim_4396):

Mai bine mai beleste tu ochii sa vezi ca nu ti am raspuns tie

| anonim_4396 explică (pentru suntserios):

Imi pare rau, atunci