| Akihito a întrebat:

Salutare TPU, am o intrebare legata de Windows 8, asa deci nu merg unele programe, jocuri online messenger, adica merg dar nu tot timpul, ce as putea face cand nu merge? Dau funda la cea mai buna solutie! va rooog chiar am nevoie!

4 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Daca ne zici si pe ce calculator din 2009-2010 l-ai instalat, poate iti putem raspunde...

| Akihito explică (pentru KodrutZ):

E instala pe Sony vaio facut in 2012 tongue

| KodrutZ a răspuns (pentru Akihito):

In cazul asta se cheama ca mai ai garantie. Foloseste-o!

| VoicuDragomir a răspuns:

Problema cea mai mare cu windows 8 e ca inca mai sunt de facut multe update-uri pentru ca versiunea asta sa fie stabila... dupa parerea mea instaleaza-ti 7 si ai rezolvat problemele instant happy