| Speed01mikz a întrebat:

Am o intrebare pentru cunoscatori. Am un Router Wifi Tenda. De cateva zile viteza la internet a scazut dramatic. care inainte mergea brici. Daca ma conectez cu cablu in placa de retea, am viteza, dar daca sunt pe wifi stau si astept sa ma uit la un clip pe ytube. Mentionez ca sunt la mai putin de 50 de cm de rooter, deci distanta nu e o problema.

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

Pai intra in panoul de control si vezi daca doar tu te conectezi la el. Poate ti l-a hacuit cineva. Poti incerca un restart la router inainte de orice altceva, ca mai ales la petardele astea ieftine uneori functioneaza. happy