| AnDyTzU98 a întrebat:

Am o mica problema la calculator si as fi foarte recunoscator daca m-ati ajuta. Am Windows 7 Ultimate si am observat cand ascult muzica sau cand ma joc ca nu se mai aude sunetul sau incepe sa se auda intrerupt. Cand dau volumul mai mare la muzica pe YouTube incepe sa se intrerupa sau si in jocuri. Nu am mai avut aceasta problema, am reinstalat si windowsul iar inainte aveam Windows XP SP 3. Nu am intampinat pana acum aceasta chestie, driverele le-am instalat corect, parerea mea. Astept o parere

2 răspunsuri:
| nuckleu a răspuns:

Lasa Windows XP, e mai bun.

| AnDyTzU98 explică:

Mi-ar place daca as primi raspunsuri care sa imi rezolve problema pe windows 7. Multumesc