| bonjordoking a întrebat:

Salutare,TPU! Am o nelamurire in legatura cu update-ul windows phone 8.1.Un prieten de-al meu a facut rost de el pe Nokia lumia 520.Si eu am acelasi model de telefon dar nu imi gaseste updateul.De ce? Mersi, funda!

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

La fel ca si la Samsung sau alti producatori, Update-urile sunt pe regiuni. Regiune se traduce ca: depinde de unde a luat telefonul. Ai rabdare, o sa il primesti si tu.

| MasterGamer1995 a răspuns:

Pe 520 este disponibil acum Lumia Denim! PE TOATE MODELELE! Tu trebuie sa ai vreo` 2, 5GB LIBERI pentru a-l gasi!
NU conteaza de unde l-ai cumparat!