| alexcze2002 a întrebat:

Salutare TPU,am o noua problema foarte ciudata.
De putin timp am schimbat placa de baza deoarece a murit,iar acum am probleme cu castile care sunt USB.
Daca intru pe ytb si vizionez ceva,in scurt timp audioul se va bloca iar videoul cateodata va merge in continuare+ ca pcul laguieste foarta rau(cursorul merge foarte greu,in poze)
Mentionez ca folosesc Windows 10, drivere la zi.
Are cineva ceva idei? E foarte enervant.

7 răspunsuri:
| pbsolver a răspuns:

Despre ce casti si ce placa de baza este vorba?

| alexcze2002 explică (pentru pbsolver):

Somic g941 si placa e a88xm-a
acum incerc sa formatez tot si sa reinstalez winul, revin cu un raspuns

| pbsolver a răspuns (pentru alexcze2002):

Cum ai putut sa dai atatia bani pe o pereche de casti no name? la banii astia iti luai LOGITECH G230 mai omule...

| pbsolver a răspuns (pentru alexcze2002):

Nici macar nu gasesc site-ul lor, cine sunt somic astia?

| alexcze2002 explică (pentru pbsolver):

Http://www.somic-elec.com/services/01/
Nu stiu ce sa zic dar eu sunt multumit de chinezaria asta, pentru 200ron e super ok.

| alexcze2002 explică (pentru pbsolver):

Lasam asta balta, daca ma poti ajuta cu un raspuns aici: http://www.tpu.ro/......am-o-bara/
Mersi!

| alexcze2002 explică:

Multumesc de ajutor, am rezolvat schimband windowsu, probabil ceva malware, desi ma indoiesc.big grin