| LPCTSTR a întrebat:

Am o pereche de căști (defult) de ceva timp iar astăzi observ că, ca prin magie, dacă mișc puțin de acea "cutie", sunetul din casca stângă nu se mai aude sau se aude întrerupt și revine.
De ce se întâmplă asta? Mi s-a mai întâmplat cu alte căști de la altă firmă (deși firma nu ar prea avea relevanță).

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Sunt stricate man

2 răspunsuri:
| AlexDarius3 a răspuns:

Am avut şi eu problema asta cu căşti de la altă firmă, era de la mufa jack, au ţinut doar o lună şi nici nu am avut unde să le duc la garanţie şi oricum le-am cam scăpat de la vreo jumătate de metru de mai multe ori...

| HeadGeneral a răspuns:

Dule la garantie