| anonim_4396 a întrebat:

Salutare TPU, am o placa de sunet M-Audio Delta, si nu stiu cum sa o conectez la boxe. Placa nu e pentru mufe jack ci pentru mufe Rca, pot intra 4 mufe Rca, nu are deloc pentru jack-uri. Cum ar trebuii sa fie cablul de sunet? Putem vorbii si pe facebook daca este nevoie: Alinn Anndrey
( poate nu am fost destul de detaliat)

2 răspunsuri:
| Decicumzici a răspuns:

Adaptor rca to jack; adaptor jack to rca si inca cateva sute de tipuri de adaptoare. Se poate face orice din orice. Pana si hdmi to jack audio converter. Orice exista.