| Andrei2991 a întrebat:

Salutare TPU, am o problema. Am o tableta Myria SUPREME (chinezarie ieftina) si s-a blocat in recovery mode. Din recovery mode i-am facut un reset. Am dat reboot, ma baga iar in recovery. I-am dat clear la memoria cache, o reporneam si iar se pornea in recovery mode... Ce sa-i fac?

7 răspunsuri:
| AntoniSoulesOne a răspuns:

Factory reset sau service.

| Andrei2991 explică (pentru AntoniSoulesOne):

Voi cititi complet intrebarea? Am spus ca i-am facut un reset si nu a functionat. I-am curatat cache-ul si nu a mers. si mi se pare destul de stupid sa o dau la service, sa apese pe un buton si sa ceara 30 de lei.

| AntoniSoulesOne a răspuns (pentru Andrei2991):

Atunci cumpara alta.

| Andrei2991 explică (pentru AntoniSoulesOne):

Naaah...

| AntoniSoulesOne a răspuns (pentru Andrei2991):

Atunci mergi la service cu ea si gata.