| AndreiM85 a întrebat:

Salutare TPU, am o problema, astazi am cumparat un laptop HP folosit si de cand l-am cumparat nu avea driverul de la placa video instalat, am instalat driverul de la placa video si de cand am instalat driverul mi s-a blocat si intepenit tot windows-ul si nu mai mergea sa mai misc sau sa mai fac nimic, am reinstalat windows-ul de 6 ori, s-a blocat tot windows-ul din cauza la driverul video controller, cum sa rezolv problema legata de video controller si de driverul de la placa video? DAU FUNDA!
Specificatii:
Intel i3-3217U
Placa video Amd radeon graphics 1 gb
8 gb ram 1333 mhz
SSD HyperX 120 GB

3 răspunsuri:
| UserRo10 a răspuns:

Nu ai spus ce windows folosesti. Intra in safe mode si de acolo dezinstalaeaza orice vezi legat de driverele video si da restart la pc. Dupa poti reinstala driverul de la 0

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Formatează SSD cu un program care se instalează pe stick.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu programul PARTED MAGIC instalat pe stick ștergi tot ce e pe SSD și instalezi Windows.