| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema cu iesirea audio prin casti (cu jack). Am o placa audio Realtek si nu reactioneaza normal la conectarea cu sistemul, daca introduc jackul in una din cele doua mufe, se aude doar intr-o casca, daca introduc jack-ul de la casti in mufa de microfon (cea roz), e ok, se aud amandoua, dar nu mai pot folosi microfonul. O solutie ?
Funda!

2 răspunsuri:
| lucy90 a răspuns:

Seteaza din deiver sterio nu mono daca nu merge reinstaleaza driveru de sunet

| NevastuicAaA a răspuns:

Incearca sa reinstalezi placa de baza happy
Daca nu reinstaleaza windowsul.