| MaximSpeed a întrebat:

Salutare TPU am o problema cu minecraftul am descarcat multe versiuni insa niciuna nu merge pe pc meu teoretic ar trebui sa mearga pentru ca le-am mai avut si au mers deci am descarcat minecraftul l-am instalat dar cand dau click sa intru in el nu-mi apare nimic am dezinstalat si antivirusul dar tot nu merge ce oare o avea

3 răspunsuri:
| MaximSpeed explică:

Ma eu am zis ce sa-i fac sa mearga nu sa reinstalez windowsu am windows de cateva zile instalat xp

| Th3DJBiscuit a răspuns:

Click dreapta pe MC apasa Run as... daca nu mere reinstaleaza windowsul si baga XP sau 7 pe vista si 8 nu merge bene FUNDA

| Nadejde_Alex_1994 a răspuns:

Inainte sa deschizi Minecraft-ul stinge net-ul, cand se deschide pune-l iar daca vrei sa mearga, daca nu merge nu-stiu, asa mi s-a intamplat mie