| IulianAlexe a întrebat:

Am o problema cu sound-ul de la pc.
De curand mi-am cumparat casti cu microfon si mi se aude un zgomot cand dau in jos sau sus de rotita de la mouse, cand dau clik stanga sau dreapta. Se aude un bajait asa, mi se aude si cand ascult muzica, cand editez video, cand imi fac un intro...
Mi se aude acum in orice as baga in calculator, adica: boxe, alte casti, orice.
Ajutati-ma va rog
Funda big grin

Răspuns Câştigător
| Jhonny22 a răspuns:

Mai mult sigur e driverul audio...Dezinstaleaza-l si instaleaza cel original direct de pe site-ul brandului.

1 răspuns:
| Marius_Madalin_1996 a răspuns:

Este de la placa de sunet, incearca sa instalezi din nou sau daca nu ai instalat driver-ul de sunet