| TheLastLemon a întrebat:

Am o problemă cu telefonul.
Am un HTC desire310, telefonul fiind în Engleză, asta nefiind o problemă prea mare, doar că unele aplicații nu le am în română, așa că două dintre ele le-am căutat direct pe browser.
De atunci,de fiecare dată când pornesc internetul mi se instalează aplicații tâmpite, îmi bagă reclame, se mișcă greu.
M-am gândit că sunt viruși, așa că am scanat cu alt antivirus și mi-a găsit o groază...iar pe unii nu -i poate șterge, așa că am băgat un restart din fabrică...dar ce să vezi, degeaba.
Nu știu ce trebuie făcut, a mai întâmpinat cineva problema?

Răspuns Câştigător
| CinVasileeee a răspuns:

Reinstaleaza softu daca stii daca nu stii du-te la servis si in 10 minute te-au rezolvat!

| TheLastLemon explică (pentru CinVasileeee):

Ideea este că nu știu, iar acum am o altă problemă cu acel HTC pe care deși l-am înlocuit cu alt telefon, aș vrea să-l repar.
Încontinuu îmi apare că o aplicație s-a închis forțat, însă...nu am folosit-o, e chiar dezactivată... apare și după factory reset.
Cât costă reinstalarea softului?

| CinVasileeee a răspuns (pentru TheLastLemon):

35 de lei, funda?

| TheLastLemon explică (pentru CinVasileeee):

Ți-am acordat fundă deoarece ai fost singurul cu răspuns, aș fi preferat ceva mai concret, am să încerc zilele astea.