| anonim_4396 a întrebat:

Salutare TPU, am o problema cu un laptop ASUS, cand ascult muzica la un timp imi bazaie si se blocheaza, stie cineva de la ce este?
Pana acum nu a mai bazait deloc

Răspuns Câştigător
| TheRealFantasy a răspuns:

Ori e de la difuzor, caz in care te poti duce la un service sau poti desface chiar tu sa evaluezi problema daca te pricepi. ori e de la driver-ul audio.
In functie de windows, driver-ele le gasesti ori cu Windows Update ori in Device Manager.
http://www.wikihow.com/Find-and-Update-Drivers

2 răspunsuri:
| ASMA14 a răspuns:

Poate de la difuzor.

| anonim_4396 explică (pentru ASMA14):

Poate, dar totusi, intru pe Youtube, ascult muzica cat ascult, dupa-mi bazaie si se blocheaza si dupa iar functioneaza cum trebuie si iar dupa un timp se blocheaza.
M-am saturat