| Angel_Diehard_1989 a întrebat:

Salutare TPU

am o problema in legatura cu un router wireless TP-LINK TL-WR740N, am facut setarile necesare pentru a folosi internetul,merge destul de bine pe laptop; tableta; telefoane dar am o problema la pc,nu imi arata conexiunea la internet necesara pentru a ma conecta.tin sa mentionez ca in prima seara cand am facut setarile am folosit internetul de pe pc si a mers, acum cand a trebuit sa deschid calculatorul am observat ca nu imi mai functioneaza internetul. imi puteti spune care ar putea fi cauza? ip la pc este la sfarsit cu 20 dar in general ca sa intru pe pagina de setari folosesc la sfarsit 10. imi puteti spune unde am gresit?

3 răspunsuri:
| razvy9912 a răspuns:

Pai incearca cu ip 20 la sfarsit sau daca nu poate fi arsa placa de retea...

| Angel_Diehard_1989 explică:

Problema este ca routerul merge la toate aparatele in momentul respectiv dar mai putin la pc

| Angel_Diehard_1989 explică:

In momentul de fata toate celelalte aparate care sunt conectate la wi-fi merg in afara de pc