| AlleexxNeoN a întrebat:

Am o problema la casti.
Acum cateva zile mi-am achizitionat o pereche noua de casti (Aceste casti: http://www.pcgarage.ro/casti-gaming/genius/hs-g500v/ ), si au pers perfect pana astazi.
Problema este urmatoarea: Cand ascult muzica sau ma joc, mi se aude doar in casca stanga cu ecou. In casca dreapta nu se aude nimic. Stie cineva ce are?

1 răspuns:
| EmyD2001 a răspuns:

Si eu am o pereche de casti cu aceeasi problema. Se aude doar intr-o casca. Potate fi din cauza ca este pe unde vreun fir dezlipit sau rupt, sau poate casca dreapta este arsa. Trimite-le la garantie tongue