| Cristian_Ungureanu_1987 a întrebat:

Am o problema la windows vreau sa bag windows 8.1 si nu ma lasa sa intru in bios adica apas f2, f8,f12,del si nimic.mentionez ca la monitor la mine imi apare in stanga sus o casuta cu rezolutia poate asta sa fi fost problema sau altceva? De asemenea am facut un system restore la pc... faza este aceea nu pot intra si nu vad nimic care sa scrie press to enter bios. Help please

4 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Intra in bios la boot, iar pe 1st pune dvd-rw. Salveaza setarile si iesi apasand in continuare f12, f2, depinde pe ce buton face pc-ul tau boot.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pana acum ai intrat in bios? Cu ce tasta?

| Cristian_Ungureanu_1987 explică:

Daca nu sa-l duc la reparat? ca imi vine acuma dracii pe el de pc!

| Jipa95 a răspuns (pentru Cristian_Ungureanu_1987):

Pai e stricat cumva? Cheama si tu un specialist in asa ceva la tine acasa sa ti-l faca daca nu te pricepi happy