| Fcdb_Florin_1997 a întrebat:

Salutare TPU, am o problema legata de calculator mereu cand vreau sa accesez de exemplu un joc, mozila, chrome etc Imi apare sa, selectez pe ce vreau sa intru. Care ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| BloodAndBon3 a răspuns:

Deci iti apare ceva de genu' "Open With"?
Daca da, incearca sa bifezi " Always use the selected program to open this k.ind of file".

Ori ai luat ceva virusei ori ai umblat aiurea prin pc laughing) Daca tot nu merge, incearca sa dai un clean la registri cu CCleaner... sau reinstaleaza windows-ul. Nu am alte idei, sper sa mearga astea sau sa te ajute altcineva. happy

| Fcdb_Florin_1997 explică (pentru BloodAndBon3):

Da mi si mie facebook-ul tau. vreau sa vorbim big grin

2 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Pai intri online?