| alexmihailul a întrebat:

Salutare TPU am o problema urgenta este vorba despre cortona de la win 10 nu mai pot accesa control panel sau run ce sa fac ajutor rapid HELP!

6 răspunsuri:
| Glasshead a răspuns:

Pentru run apesi pe tasta windows + r. Iar cand apesi pe cortana dai la rotita aia de setari si da-o pe off. Funda?

| 2P a răspuns:

Apasa tasta win + R
tasta win e cea din stanga jos dintre Ctrl, Fn si Alt

| 2P a răspuns (pentru 2P):

Iar pentru control panel scrie in run: control

| Trumpinator a răspuns:

Pai daca-i luat win 10 laughing

| Ionut_Sur_1987 a răspuns:

Du-te jos de tot, in stanga langa cortana si dai un click dreapta, ar trebui sa iti apara toate optiunile, mult noroc

| alexmihailul explică (pentru 2P):

Multumesc dar cum fac sa imi apara ca si inainte in cortona cand scriu acolo