| anonim_4396 a întrebat:

Am o telecomanda universala exact ca aceasta http://imgur.com/a/4uwYl si nu stiu ce cod trebuie sa tastez sau cum sa il tastez pentru a-mi merge din nou pe tv. Mentionez ca am mai folosit-o la acelasi televizor acum cativa ani. Intrebarea mea ar fi cum as putea sa o fac sa functioneze din nou? Cel mai bun raspuns primeste funda!

2 răspunsuri:
| Levente a răspuns:

Bateriile de ceva ani i-ai schimbat? big grin

| anonim_4396 explică (pentru Levente):

I-am pus baterii noi noute. Nu asta este problema ci faptul ca nu stiu cum s-o fac sa functioneze din nou pe televizorul meu.