| Andy323 a întrebat:

Am si eu i o problema cu cardul meu de memorie din telefon. Am facut un videoclip de 21 de minute si dupa ce am terminat de filmat el s-a salvat in carduld de memorie, si cand am vrut sa vad ce videoclip am facut am intrat in galerie si am vazut ca era numa videoclipul ala si pozele care erau in telefon nici melodiile nu le mai aveam ca toate erau in card (erau 92 de melodii). Deci nu stiu ce are. HELP!

FUNDA!

3 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Încearcă să conectezi cardul telefonului la pc să vezi dacă le citește.Succes

| Andy323 explică:

Nu merge am incercat si nu imi apare nimic numa videoclipul care l-am facut

| Alex_Aky_1998 a răspuns:

Te-ai gandit ca telefon nu e compatibil cu cardulwinking Daca ai cititor de card baga cardul in pc si s-ar putea sa ile gasesti acolo