| AXaxel a întrebat:

Am si eu o dilema.Am achizitionat de curand un Samsung Galaxy Mini, am activat optiunea de multimedia de la orange cu gandul sa folosesc internetul pe mobil pentru a instala niste aplicatii pe telefon, insa problema e ca nu imi merge netul.Am facut toate setarile cerute de orange si tot nu am reusit sa intru decat pe Facebook si Orange World... Google sau Android Market nu merg sub nici o forma.HELP ME PLEASE!

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Pentru android market iti trebuie cont. 2. Verifica asa: setari, wireless si retele, retele mobile si de acolo ceva cu conturi de date. si vezi sa fie bifat Orange internet.