| Bl4ckPo1nT a întrebat:

Salutare,TPU,am si eu o intrebare:Am fost intr-o excursie cu clasa si in autocar am varsat suc pe casti, care acestea sunt acoperite intr-un fel cu un material textil si nu stiu daca mai pot sa fac ceva ca sa le repar, se poate asa ceva?

Răspuns Câştigător
| alexTheRock a răspuns:

Dupa ce s-au uscat bine o sa-ti mearga din nou, eu mi-am spalat in masina de spalat rufe niste AKG-uri, s-au uscat si au mers din nou.

| Bl4ckPo1nT explică (pentru alexTheRock):

Actualizare,. Acum nu imi mai merge casca stanga iar casca dreapta merge perfect
Mda...

2 răspunsuri:
| Ganea_Marian-Dumitru_1972 a răspuns:

Deocamdată să le lași la uscat.