| anonim_4396 a întrebat:

Salutare TPU am si eu o intrebare. Numele pe care il pui la un domeniu pe care il achizitionezi conteaza adica il vede cineva? sau cu numele acela trebuie sa cauti la search?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Normal ca va conta. ala e numele domeniului siteului tau. asta va defini siteul tau atat din punct de vedre vizual cat si din punct de vedere al seo.

asta daca te refereai la numele domeniului

5 răspunsuri:
| RareşTPUro a răspuns:

Numele pe care il folosesti in momentul cand achizitionezi ceva conteaza pentru garantie. Nu il vede nimeni, il vad doar cei de la magazin atunci cand cumperi si nu, nu trebuie sa cauti la "cautare".

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru RareşTPUro):

Prietene esti pe alta planeta... daca nu intelegi intrebarea nu mai insista sa raspunzi

| ThomasMartin a răspuns (pentru suntserios):

Da iar asta odata pus mai poate fi schimbat?

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru ThomasMartin):

Doar daca cumperi altul

| MskDesign a răspuns (pentru ThomasMartin):

Odata ce ai achizitionat un domeniu, numele nu poate fi schimbat.