| byby0000 a întrebat:

Salutare, TPU! Am si eu o intrebare urgenta. Ofer FUNDA in schimbul raspunsului corect: cum imi pot afla parola de facebook, daca o stiu pe cea de la messenger? As dori sa stiu cum o pot afla, nu cum o pot schimba, deoarece acest lucru stiu deja. Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Încearcă asta:dupa ce scrii facebok pe net,dai login,apoi iti scrii adresa de email, dai pe conecteaza-te fara sa iti scrii parola, dupa care dai acolo, mai jos de conecteaza-te, unde iti scrie
,, ti-ai uitat parola?''
dai click acolo si o sa-ti apara un scris, am rog! apoi dai pe send codes and logi to yahoo si vei primi un email unde o sa iti reaminteasca parola.iti apare cand deschizi email-ul un link si dai pe el ca te baga direct in cont!

| AlexCătălin21 a răspuns:

Pai pe fb dai,, forgot password'' si o sa-ti iti trimita mesaj pe yahoo, unde poti intra cu parola de pe mess.

| szzbun a răspuns:

Simplu, nu poti. doar sa o schimibi