| Poseidon40 a întrebat:

Am si eu o mare problema, mi-a picat windows-ul si am dat sa instalez windows 10 de pe usb, toate bune si frumoase, am formatat hardul, am dat next, a copiat fisierele.
Insa, dupa ce copiaza fisierele si da reboot, intra din nou sectiunea de boot, nu continua instalarea. AJUTATI-MA!
Funda la toate solutiile bune!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai normal sa intre din nou in sectiunea de boot.Secretul era sa nu faci nimic, sa nu mai apesi nicio tasta sau altceva. Si in timpul instalarii isi da reboot de cateva ori, nu trebuie sa faci nimic, sistemul va continua instalarea.

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Probabil ai creat gresit USB-ul bootabil.
Instaleaza-l de pe DVD.

| Poseidon40 explică (pentru Bula):

Nu e gresit, a copiat tot. am gasit problema, dupa ce am scos usb-ul din laptop a mers.

| K0sti a răspuns:

Pai cine te pune sa apesi butoane...